Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом!

Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом! Бажаємо усього найкращого: здоров’я, оптимізму, натхнення, затишку!

А особливо дякуємо за те, що усі наші Лялечки знайшли своїх добрих господарів та господинь. І нехай нам без них трошки сумно, ми сподіваємося, що наші роботи приносять радість та задоволення тим, у чиїх оселях вони оселилися.

Також з великим задоволенням хочемо показати Вам найпершу ляльку-мотанку у цьому році. Її ім’я – Марічка.

Опубліковано у Мотанки | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом!

  1. Nata-XA коментує:

    Добрий день, Ірино! Дякуємо за Ваші теплі слова. А про ім’я ляльок… Ми створюємо свої ляльки такими, якими їх бачимо. Ім’я проходить в процесі… А люди, вибирають собі наші ляльки не тільки за зовнішнім виглядом, але і за ім’ям. Вибирають інтуїтивно. Існує певна заборона на створення у ляльки людських рис обличчя, аби лялька не була на когось схожа і перебирала енергетику. Дійсно, ляльки частіше називають «Княгиня», «Берегиня», «Гуцулка», «Наречена»… Але це не означає, що не можна лялькам давати людські імена.
    Відомо, що в далеких селах Івано-Франківщини робили ляльки «Довбуш і Дзвінка», «Маланка».
    І сьогодні багато майстрів дають імена своїм лялькам – Оленка, Богдана, Лада, Ясна…

  2. Ірина Суліковська коментує:

    Доброго дня! Прочитала на Рукотворах про вас і ваші роботи, просто чудово! Але існує заборона – не давати лялькам людських їмен, бо через ім’я погана людина може наврочити.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>