Мандруємо Україною разом!

Чи хтось колись задумувався, що в Україні є кілька солоних печер? Чи хтось знає, що у нас була винайдена перша гасова лампа, якою і нині, на початку ХХІ століття, користується третина людства? Чи вірили Ви, що в Україні може бути найбільша в Європі пустеля? Не думали, не знаєте, не вірите… Та Ви просто ніколи не цікавились своєю країною!

Погодьтеся, мандрувати завжди приємно. Правда, часто, коли ми починаємо говорити про відпустку, в уяві виникають високі пальми чи австрійські Альпи. Тоді хтось заявляє, що під час кризи багатьом не до далеких подорожей. А це і правильно. Саме у важкі часи, коли Парижі та Мадриди стають від більшості українців такими далекими, варто звернути свій погляд на Україну. Ні! Тільки не відвертайте носа! І не намагайтеся знайти виправдання! І так всі знають, що ми ще не зовсім пристосовані до прийому великої кількості гостей. У багатьох містах та містечках відсутні комфортабельні готелі європейського зразка, наші автомобільні дороги складаються з горбиків та ям, а продавці у магазинах часто непривітні. Але нам недалеко до Європи, адже ми і є Європа. Тут формувалися найкращі її традиції, звідси виходили люди, які дивували світ. Скажете: все це – минуле. А хто Вам заважає перетворити минуле на сьогодення?

Ну, наприклад, поїдьте на уікенд до Львова. Візьміть друзів. Місто чекає на Вас. Місцеві підприємці готові працювати для Вас. Вони вже створюють ту Європу, про яку всі ми говоримо. У них щось не виходить? А хто не помиляється? Допоможіть їм своєю присутністю виправляти помилки. А за Львовом потягнуться й інші міста – Чернівці, Луцьк, Донецьк, Херсон… Приклад міст захочуть повторити містечка, за ними – села. І все закрутиться, завертиться. Ми власноруч створимо не тільки цікаву країну, а й комфортну.

Завжди пам’ятайте: Україна – унікальна! Цього і доводити не треба. Автори цієї сторінки, звичайно, не бачили та не чули всього, що є прекрасного, цікавого, важливого на нашій землі. Та все ж таки ці скромні мандрівки і все побачене під час них змушує розпочати цей діалог. Ми з радістю намагатимемося відповідати на всі запитання, реагувати на пропозиції, допомагати у побудові цікавих маршрутів.

Сподіваємось, Ви відчуєте: ми дивимось на Україну лише з добрими думками!

Опубліковано у мандри Україною | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>