Свята наближаються – Листівки розробляються!

На будь-яке св”ято тепло і любов Вашими словами на Листівці створеній нашими руками.

Коли виникла перша листівка невідомо, оскільки у різних країнах вони з’являлись у різні часи і за різних обставин. Цікаво, що спочатку на листівках не було жодних малюнків. Першу ілюстровану створив англійський художник Добсон у 1794 році. Він намалював зимовий пейзаж і щасливу родину біля ялинки. Згодом розпочалась історія листівки як явища серійного виробництва. До України поштові голуби долетіли лише за сто років. У 1894 році у Російській імперії видали цікаве розпорядження. Воно обмежило монопольне право поштового департаменту на випуск листівок. Цим скористався київський видавець Степан Кульженко. Він вже 1895 року надрукував серію кольорових поштівок з краєвидами Києва. На них було написано: «Привіт изъ Кіева». Пізніше за серію «Українські типи і краєвиди», створену 1911 року, київське видавництво «Рассвет» отримало першу премію на міжнародній виставці поштових карток у Варшаві.

Сьогодні дизайнери вигадують все нові і нові поштові шедеври. Вони готують цілі колекції до свята Миколая, Різдва, Нового року, Дня закоханих, 8 Березня, Весілля… Всі розуміють, що Інтернет ніколи не замінить теплого, приємного на дотик паперу, щирих слів написаних власноруч та таємниці, яку намагаєшся розкрити разом з конвертом.

Сподіваємось, Ви відчуєте, що ми створюємо наші листівки з добрими думками!

Опубліковано у Листівки | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Свята наближаються – Листівки розробляються!

  1. Татьяна коментує:

    Чудово!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>